Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Мої статті

Щоб мрія стала реальністю

mriya

Що  робите Ви, коли ставите перед собою мету?

Так часто буває, що поставили мету і відразу ж самі влаштовуємо саботаж по повній. І чому ж?

Тому що не готові, тому що є страх, тому, що не взяли на себе повну відповідальність і так далі. Ще є момент, коли всі навколо запевняють, що так бути не може. Хто вони, ці люди,  що вирішили, може так бути чи ні? А можливо, навпаки, коли говорять «не може бути», то запросто може бути, та ще і в безлічі різних варіантів.

Дозвольте собі прибрати кордони! Якщо свідомо вибрати ціль, тоді зявляється величезна перевага! Просто уявіть що Ви отримали те, до чого прагнули, відчуйте як з цим живеться, що будете робити далі, проникніться всім, що відбувається після здійснення бажаного, насолодіться всіма можливостями, які відкриються перед Вами.

Що насправді необхідно — це уявити в деталях те, чого Ви насправді хочете. Наш мозок краще працює, коли ми уявляємо свою мету в образах, в «картинках», і тоді він сам організує роботу так, щоб Ваша мрія стала реальністю. Постарайтесь повністю  проникнутись цією метою, разом з цим не переставайте діяти і діяти, рух завжди, постійно і обов’язково кожен день. Визначте собі, що буде далі після того, як отримаєте бажане, познайомтесь зі своїм новим станом, прийміть його, творчо погляньте з різних сторін і подивіться, що ще можна додати, що і куди помістити. Дійте з насолодою як повноправний господар або господиня нової реальності. Не забудьте зважити всі «за» та «проти», пофантазуйте, для кого це ще може бути корисним, на кого це повпливає,  подумайте, чи нічого не втратите досягнувши бажаного. Якщо задоволені відповідями, тоді натхнення Вам у досягненні цілі!

В завершення хочеться додати притчу, про жабенят:

 

Змагання жабенят.

Жили-були маленькі жабенята… які організували змагання з бігу.

Їх мета була забратися на вершину вежі. Зібралося багато глядачів, які хотіли подивитися на ці змагання і посміятися над їх учасниками…

Ніхто з глядачів не вірив, що жабенята зможуть піднятися на вершину вежі. Тільки було чути такі репліки:

- Це занадто складно! Вони ніколи не піднімуться на вершину!

- Немає шансів! Вежа занадто висока!

Маленькі жабенята почали падати один за одним…

Тільки один піднімався все вище і вище…

Врешті-решт всі жабенята впали, за винятком одного жабеняти, який додавши всі зусилля, забрався на вершину!

Виявляється — Переможець був глухий!

Мораль:

Ніколи не слухайте людей, які намагаються передати вам свій песимізм і негативний настрій — вони забирають у вас найзаповітніші мрії та бажання. Не забувайте про силу слів!

Будьте глухими, коли люди вам будуть говорити, що ваші мрії нездійсненні!

 

 

Якщо Ви вважаєте тему важливою, поділіться з іншими в соціальних мережах.

Також для мене важливі Ваші коментарії та відгуки в обговореннях.

З вірою в кожного з Вас, Ростислава Пекарюк.


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>