Сайт Ростислави Пекарюк. Моршин, Стрий (050) 69-00-762 , (096) 19-55-369 по буднях з 10.00-20.00, e-mail: info@rostislava.in.ua; Skype: Rostuslava1

Моя історія

Вітаю Вас на моєму сайті! 

Коли в моєму житті з’явилась психологія, а далі психотерапія, тренерство, я зрозуміла, що для мене — це більше чим професія, це стан моєї душі, це одна з граней змісту мого життя! Так цікаво пізнавати щось нове, розвиватись, допомагати іншим долати труднощі та знаходити новий зміст в житті!

Для мене, те, чим займаюсь -  це рух вперед, це розвиток! Це нові можливості та нові знайомства, це цікаві люди та їхні життєві історії. Це мої вчителі, тренери та їх безцінний, щирий досвід. Це навчання та  вдосконалення. Це робота над своїми помилками, проходження власного досвіду та віднайдення змісту та сенсу в усьому, що відбувалось та відбувається в моєму житті.

Часом мене запитують:

«А що у Вас теж бувають проблеми? Ви ж психолог!»

Так, так, мої хороші, у психологів теж виникають складні життєві ситуації, ми теж проживаємо втрати рідних, дорогих людей, задумуємось над екзистенційними питаннями, і навіть знаходимо позитивні сторони у важких ситуаціях, ресурси, які у кожного свої, знаходимо нових себе!

 Напевно, саме тоді, коли я вирішила змінити свою професію (психологія — це моя друга освіта), відбулась переоцінка цінностей, багато чого в мені змінилось і мабуть, змінюється і до сьогоднішнього часу, і зміни часто відбуваються завдяки кризовим ситуаціям, в яких завжди маємо вибір — розізлитись чи розсміятись, в кризі завжди можемо скористатись шансом для змін в своєму житті та запитати себе: «Що такого є всередині жолудя, що дозволяє йому стати дубом?» завдяки своїм сильним сторонам розправити гілки-крила і знову рости.

 Мені, як і багатьом моїм колегам, близькі слова засновника Позитивної психотерапії Н. Пезешкіана про те, що «сильний не той, в кого нема проблем, а той, хто навчився з ними справлятись».

В процесі своєї психотерапії, та проведення тренінгів посттравматичного зросту, я почала займатись живописом, вперше в 44 роки взяла пензель, полотно і олійні фарби, без навчання та майстер-класів, і тепер це моє улюблене хобі, яке надихає, окриляє та підтверджує, що ніколи не пізно знаходити та відкривати щось нове в собі, і коли знаходиш те дорогоцінне  - тоді з’являються крила. І цими крильми ми можемо ділитись з тими, хто готовий до змін, готовий до прекрасного, адже його ще так багато попереду. Приходьте, і ми разом творитимемо крила!

  Дуже підтримую думку про те, що не буває вивчених психотерапевтів. Наша професія потребує постійної освіти та роботи над собою, власної тривалої психотерапії. Кажуть, що людина зупиняється в своєму розвитку, коли перестає навчатись, тому, завжди знаходжу час для навчання, для роботи над собою і радію, що мені це вдається.  Детальніше про мою освіту в розділі Моя освіта;

Про мене в розділі http://rostislava.in.ua/pro-mene/

З повагою та любовю, Ростислава Пекарюк.

13529167_1102495013154193_1952242479869502366_nКомментарии:
One thought on “Моя історія
  • Галина Пельо:

    Дякую Богу, що в моєму житті зустрілася така світла людина, як Ростислава. Якими б сильними, знаючими, впевненими ми не були, бувають моменти, коли здається, летиш сторч головою у прірву, втративши все. І нічого з того, що раніше приносило радість і було предметом твоєї гордості, не втримає тебе. І тільки світло і добро, що йдуть від самого серця іншої людини, можуть врятувати, і показати шлях, освітивши його своїм розумінням, людяністю і професіоналізмом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>