Сайт Ростислави Пекарюк. Моршин, Стрий (050) 69-00-762 , (096) 19-55-369 по буднях з 10.00-20.00, e-mail: info@rostislava.in.ua; Skype: Rostuslava1

Про мене

 Вітаю Вас на моєму сайті!

Я, психолог, психотерапевт, коуч здоров’я міжнародного рівня, тренер Українського інституту Позитивної психотерапії (УІПП), консультант в методі бодинаміки, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба), тренер ГО «Серце Воїна»

Випадковостей в житті не буває, тому, якщо Ви тут, то можливо, шукаєте для себе відповіді на якесь питання чи складну життєву ситуацію, а можливо, Ви цікавитесь своїм розвитком і хочете додати радості в своє життя, або переживаєте якусь значиму та болючу втрату…

Ми можемо позбутися хвороби за допомогою ліків, але єдині ліки від самотності, відчаю і безнадії — це любов. У світі багато людей, які помирають від голоду, але ще більше тих, хто помирає від того, що їм не вистачає любові .   (Мати Тереза​​)

Готова бути разом з Вами на шляху до змін, на шляху, який часто буває непростим, навіть болючим, готова дати підтримку, якщо відчуваєте страх чи тривогу, біль чи пекучу втрату. Разом ми зможемо віднайти джерело сили та енергії в кожному з Вас, знайти ресурси, щоб відновити власний потенціал та справитись з труднощами.

Та, важливо пам’ятати, що внутрішній світ людини змінюється повільно і часто непомітно. Все, що змінюється швидко, так само швидко повертається до попереднього стану. Тому, для того, щоб «обезболити» — потрібно декілька сеансів, а для того, щоб відбулись тривалі зміни потрібен час і регулярна та систематична робота. Тільки тоді зявляється надія на зміни в стосунках, в способах реагування на певні ситуації, зявляється відчуття змістовності та життєвої гармонії. 

Радію, коли після завершення консультації в моїх клієнтів, збільшується надія та зявляється віра і вони знову усміхаються, тішусь, коли можу дати їм часточку своєї душі та любові. Вірю, якщо Людина отримує достатньо любові та підтримки, тоді їй під силу справитись з будь-якою складною ситуацією та вийти з неї з найменшими втратами

«Знаєш, від чого гарна пустеля? … Десь в ній ховаються джерела…»

(Антуан де Сент-Екзюпері)

Більше про мою освіту можете дізнатись в розділі Моя освіта,

Про те, чим живу та, що є для мене цінним та важливим можете прочитати в розділі Моя історія

Проводжу консультації очно та через Skype, для мешканців інших міст. 

Для попереднього запису звяжіться зі мною за вказаними телефонами:

050 69 00 762; 096 19 55 369

Якщо я не відповідаю на дзвінок, то можливо, я працюю з клієнтом, або зайнята. В такому разі перетелефонуйте мені, або напишіть повідомлення, і я звяжусь з Вами у вільний час.

Мови консультування: українська, російська

Досвід роботи

Приватна практика з 2005 року.

Проводжу індивідуальне та сімейне консультування, авторські тренінги та групову психотерапію. Працюю з дорослими та підлітками. 

Є засновником та тренером Школи Психологічного Здоровя в м.Моршин; співзасновником та співорганізатором тренінгових проектів «Планета самопізнання», тренером  Міжнародного Тренінгового Центру «Ресурс»

В своїй роботі керуюсь Етичним Кодексом УСП  http://usplviv.narod.ru/etichnikodeks.html

Біографія

-Народилась, живу і практикую в курортному містечку Моршин, Україна

-заміжня, двоє дітей — 26 і 18 років

книга

 

 

 


Комментарии:
One thought on “Про мене
  • Галина Пельо:

    Хороші люди принесуть вам щастя, погані нагородять вас досвідом, ще гірші дадуть вам урок, а кращі залишать спогади. Цінуйте кожного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>