Про психотерапію
Вартість послуг на 2025 рік:
- Індивідуальна консультація/психотерапія 50 хв — 2000 гр (очно/онлайн) .
- Консультація сім’ї або пари 60 хв — 2500 гр (до 10 зустрічей)
- Для тих, хто проживає за кордоном інд. консультація — 60 € 60 $;
- Лекція, вебінар, майстер-клас — від 5 тис за 60 хв.
Реквізити для оплати:
Картка Приват 4246 0010 0727 5617 - після введення цифр Вас автоматично перенаправить на мій р/рахунок ФОП Пекарюк Ростислава Василівна (В графі «призначення платежу» вказувати: «за послуги»
Або за реквізитами: ЄДРПОУ 2613108401 UA523052990000026006041008239 ПриватБанк
Якщо Ви плануєте розпочати зі мною зустрічі, очно чи онлайн, тоді пропоную ознайомитись з деякими важливими деталями психотерапевтичного контракту про проходження психотерапії:
Психотерапія — це діалог, який допомагає краще зрозуміти себе та навести порядок в думках. А також спосіб знайти внутрішню опору та ресурси. Вислухати і дати місце для обговорення — це є основною задачею психотерапії.
Внутрішній світ людини змінюється повільно і часто непомітно. Все, що змінюється швидко, так само швидко повертається до попереднього стану. Тому, для того, щоб «обезболити» — потрібно декілька сеансів, а для того, щоб відбулись тривалі зміни потрібен час і регулярна та систематична робота. Тільки тоді з’являється надія на зміни в стосунках, в способах реагування на певні ситуації, відчуття змістовності та життєвої гармонії.
Ефективність психотерапії помітна після 10-ти зустрічей. Оптимальний варіант для перебудови внутрішнього світу - шість місяців (це 20-30 зустрічей). Та варто розуміти, що необхідна кількість зустрічей у кожного своя. Сам процес психотерапії виглядає як розмова двох близьких людей. Психотерапевт вислуховує клієнта, відзеркалює почуте та задає запитання таким чином, щоб клієнт зміг знайти відповіді всередині себе. Порад психолог/психотерапевт не дає. Але заохочує клієнта вести щоденник змін та письмово виконувати певні завдання на зустрічі, чи на домашнє завдання. Також може порекомендувати фільми чи книги.
Під час психотерапії, ви можете відчуватимете різні емоції. Частина з них вам не буде подобатися. Наприклад: сором, вина, страх, гнів, сум чи безпомічність. Ви будете хотіти сховатися, не прийти на зустріч чи завершити терапію. Разом з цим, ці почуття вже і так є частиною Вас. Саме тому клієнт хоче заховатися від почуттів, знову забути ці переживання.
Психотерапія працює лише за готовністю клієнта. Тобто, якщо ви вже відчуваєте щось, значить, ваша психіка готова і має достатньо сили, щоб впоратися, прожити все та відновити таку важливу внутрішню цілісність.
Отже, якщо Ви готові, то ми домовляємося про наступне:
# Клієнт може перенести зустріч не менш ніж за добу, без втрати оплати.
# Якщо клієнт не попереджає про перенесення зустрічі, то зустріч оплачується клієнтом у розмірі 100%.
# Якщо психотерапевт не з‘являється та завчасно не попереджає, то клієнт отримує наступну безкоштовну консультацію.
# При запізненні клієнта на консультацію, час роботи скорочується, і не продовжується.
# Оплата консультацій здійснюється перед кожною зустріччю.
# Тривалість зустрічі 50 хвилин
# Тривалість зустрічі може збільшуватися до 90 хвилин з додатковою оплатою. І встановлюється за згодою сторін. Обговорюється заздалегідь.
# Якщо клієнт вирішує зупинити психотерапевтичний курс за власним бажанням, то він озвучує своє рішення психотерапевту. І відвідує останню завершальну зустріч для завершення терапевтичних стосунків та підведення підсумків роботи з метою психологічної безпеки.
# Клієнт несе відповідальність за результат своєї роботи.
# Психотерапевт відповідальний за підбір і впровадження в терапевтичний процес ефективних засобів (в тому числі домашні завдання, вправи і інші терапевтичні методи) для забезпечення психотерапевтичного ефекту.
І ще дещо важливе про психотерапію***:
***Орієнтовно 90 хв після зустрічі — це час , щоб потурбуватися про себе та можливість перепочити. Не плануйте справ, які вимагають високої концентрації. Вам може хотітися плакати, бути розчуленим, допроживати інші почуття. Це абсолютно нормально.
***Несвідоме захищається та може влаштувати саботаж росту та змінам, навіть позитивним. Тоді клієнту здається, що йти і говорити зовсім не потрібно. У цьому випадку — довіртесь багаторічному досвіду професії — на таку зустріч обов’язково треба прийти і розповісти про свій стан.
***Важливо говорити терапевту про всі свої почуття, навіть негативні. Якщо щось не зрозуміло, викликає обурення, образу, незадоволення, роздратування чи інші почуття до терапевта — скажіть прямо. Це важливо для чистоти та ефективності терапевтичних стосунків.
***Психотерапія породжує стан дещо зміненої свідомості. Це означає, що певні роздуми чи переживання будуть яскравіші, ніж зазвичай. Це важливо для результату терапії, але може породжувати спонтанні вибори. Якщо рішення істинне, ви все одно захочете його реалізувати за 2 тижні.
Цікава стаття про оплату психотерапії, раджу прочитати:
http://budurada.livejournal.com/99161.html
Та притча, яка відображає тонкощі роботи фахівця:
Вартість удару молотком
У фермера перестав працювати трактор. Всі спроби фермера і його сусідів полагодити машину були марні. Нарешті він покликав фахівця. Той оглянув трактор, спробував, як діє стартер, підняв капот і довго все ретельно перевіряв. Далі взяв молоток, один раз вдарив по мотору і привів його в дію. Мотор заторохтів, ніби він і не був зіпсований. Коли майстер подав фермеру рахунок, той, здивовано глянувши на нього, обурився:
- «Як, ти хочеш двісті доларів тільки за один удар молотком?!»
- «Дорогий друже, — сказав майстер, — за удар молотком я порахував тільки один долар, а сто дев’яносто дев’ять доларів я беру за мої знання, завдяки яким я міг зробити цей удар в потрібне місце».
Моя освіта тут: http://rostislava.in.ua/pro-mene/osvita/
Моя історія тут: http://rostislava.in.ua/pro-mene/moya-istoriya/
Комментарии: |