Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Відгуки


Комментарии:
21 thoughts on “Відгуки
 • Анна:

  Ростиславо, дякую за прекрасні враження від такого змістовного та корисного сайту!
  З теплотою згадую моменти, коли мені пощастило бути Твоєю клієнткою :) Чекаю нових зустрічей!
  Якось сильно поетично вийшло :)))
  Дуже фото порадували, на деяких навіть себе знайшла.
  Теж відгукнулися книги, частину з них читала, іншу тепер хочу переглянути.
  Успіхів! До зустрічі ;)

 • Віталій:

  Був у моєму житті період відчаю. Глибокого відчаю та неспокою. Все здавалось несуттєвим, неважливим, те, що раніше тішило — втратило сенс. В житті було багато доброго та цікавого. Займав важливі посади, мав життєву ціль. І дім збудував, і дітей виховав і сад посадив, але натомість зявився неспокій, страх, тривога.
  Радію, що перебуваючи в Моршині на відпочинку, знайшов Ростиславу Василівну, яка зрозуміла мене до глибини душі. Щиро вдячний за професіоналізм, розуміння та любов до людей! Так багато особистого ще ніколи, нікому не розповідав. Виявляється, спілкування з психологом цікаве та приємне. А головне, приносить результат — до мене повернувся сон!
  З повагою, Віталій.

  • наталя:

   Цілком з вами згідна. Ростислава Василівна дуже хороший спеціаліст. У мене також було багато проблем з якими самому справитися було не в силі, а знайомі та подруги мене просто не розуміли.От я і вирішила звернутися до пані Ростислави,вона зуміла знайти підхід до моєї проблеми і спонукала мене до її вирішення. Дякуючи Ростиславі я стала по інщому дивитися на життя і радіти кожній прожитій секунді. Щиро вдячна Наталя.

 • Таня:

  У 20 років у мене виявили 2 доброякісні пухлини. Прооперувалася — і через місяць відбувся рецидив. Тоді я зрозуміла, що причини хвороби не в тілі, а в душі. І, на моє велике щастя, абсолютно випадково, відпочиваючи у Моршині, я натрапила на візитку пані Ростислави. При чому я не шукала психотерапевта, випадково побачила на підлозі у бюветі візитку, яку, ймовірно, хтось загубив. І я дуже вдячна щасливому випадку за таке знайомство!
  Відчуття страху і безнадії, душевний біль, темрява і повна зневіра почали відступати з перших занять. Коли згадую себе тоді, коли я вперше побачила пані Ростиславу, і я зараз — це зовсім різні люди. Ще пів року тому я не уявляла, що можна дивитися на світ без страху, не очікувати нещасть (раніше я керувалася такою сумнівною мудрістю: «сподівайся на гірше, а якщо цього не станеться, ти будеш спокійна і не зазнаєш відчаю від розбитих надій, як оптимісти»).
  Я навчилася приймати себе такою, яка я є — і свій зріст, і колір очей, і колір волосся… Раніше я не знала, що можна дивитися на себе у дзеркало без антипатії)) Я почала краще розуміти своє тіло і причину моїх хвороб, і я впевнена, що вини скоро зникнуть, як зникають причини, які викликали ці хвороби.
  Я ДУЖЕ вдячна пані Ростиславі за її людяність і доброту, за її оптимізм і силу духу, якими вона охоче ділиться. Поряд з такою людиною сам почуваєшся кращим і сильнішим! :) І я 100% задоволена результатами психотерапії!!!

 • Инна:

  Я благодарна Всевышнему, за то,что встретила такого человека как Вы. Тогда, когда мне казалось, что моя жизненная ситуация совсем тупиковая и безвыходная. Спасибо Вам большое, Ростислава Васильевна, за помощь. Надеюсь, приехать снова в Моршин и пообщаться и на другие волнующие темы. Кажется, что знаю Вас всю жизнь, а общались всего несколько консультаций. Жаль, поздно решилась прийти, все не решалась. Думала, страшно. А оказалось — полезно и важно.
  Отдельная благодарность за притчи на домашнее задание, читала их в поезде — очень совпало с моими переживаниями и самое главное, поддержку в них тоже нашла для себя.
  С уважением к Вам, Инна Г.

 • Лілія:

  Насолода спілкуванням — головна ознака дружби.!!!Ростуся дякую за дружбу і за завжди приємне спілкування

 • Українець Запоріжжя:

  Я раніше не вірив психологам, вважав їх шарлатанами, але пані Ростислава дуже мені допомогла, підтримавши у непростій ситуації, за що їй щиро вдячний!

 • марія василівна:

  Коли живеш багато років з великою кількістю страхів, то з одного боку, вони заважають повноцінно жити, іноді і спати, Все робиш як робот, бо так потрібно, бо інакше просто не встигнеш зробити велику кількість справ, яких від тебе вимагає життя. А з іншого боку боїшся комусь про це розказати, бо знову ж таки, страх, що про тебе подумають?! А може скажуть, що я якась хвора, це ж встидно бути хворою та ще й звертатися з цим до психолога…
  Я так жила багато років, ніби в коліщатах. Бо мені було встидно. Не могла наважитись зробити крок, щоб щось змінити.
  Зараз я можу сказати з впевненістю: спасибі за роботу, за колосальну роботу з моїми страхами, переживаннями! За те, що навчили мене бути іншою, за те, що тепер я можу ще бути в розслабленому стані, а не тільки весь час напруженою. Собі теж скажу спасибі за відвагу для тривалої роботи з психотерапевтом, бо іноді було не легко і хотілось залишити все як є. Вже на психотерапії дізналась, що це моя «зона комфорту» з якої-то і виходити не хотілось.
  Я багато для себе відкрила, отримала, зрозуміла. Дякую Ростиславо Василівно, за розуміння та підтримку. Шкода, що Ви не можете бути моєю подругою. Та дякую Богу, що Ви мій психотерапвт. Навіть починаю гордитися, що як у справжній Європі, маю свого психотерапевта. Щасти Вам!
  (книжку Бруно Ферреро знайшла :-) читаємо всією сімєю, дякую!

 • Мар'ян:

  Всім доброго дня! Нещодавно у нас, м. Камянка Бузька відбувся тренінг з цим чудовим людиною-психологом Ростиславою Пекарюк. Ну що сказати, я скажу просто, максимум позитиву, доброти, поваги, розуміння, щирості…. Я дуже задоволений цим тренінгом, адже Ростислава справді заслуговує слово ,Спеціаліста!!! Дякую Вам!!!

 • Марія:

  Випала нагода побувати на тренінгу з питань емоційного відновлення та надання психологічної підтримки колишнім учасникам АТО,який відбувся у м.Кам’янка-Бузька…На тренінг я прийшла з чоловіком, …Чоловік колишній учасник АТО… хоча стараюсь всяко його підтримати і здавалось все роблю правильно, та все ж після тренінгу зрозуміла що таки не все…Є над чим працювати…
  Від тренінгу ми отримали море позитиву…Дуже сподобались вправи, за допомогою яких можна позбутися негативних емоцій…
  Ростиславо, Ви справжній професіонал своєї справи.

 • Євгенія:

  Спробую підібрати слова подяки прекрасній людині, психологу, чарівній жінці, митцю і тренеру Ростиславі Пекарюк! Чому спробую, тому що неможливо в декількох реченнях описати те, що змогла зробити ця тендітна жінка для мене, для мого життя. Переосмислення, підняття самооцінки, складання життя зі шматків після краху, відродження внутрішнього стержню, віра в себе , бажання рухатись вперед і пізнавати нове, бажання жити, радіти, любити, бажання далі допомагати людям. Це неповний список того, що я здобула в спілкуванні з Ростиславою. Кожен раз лечу в Моршин, як на крилах! Тепер це- місце моєї сили! Дякую ВАМ!

 • Олег:

  Брав участь у тренінгу з позитивної психотерапії у м.Моршин, отримав аболютно новий досвід, надзвичайно цікава група, нові враження, багато над чим у своєму житті задумався. Ростиславу знаю давно, але як талоновитого тренера побачив вперше. Рекомендую всім хто хоче займатися психотерапією чи кому методи психотерапії потрібні в житті.

 • Оксана:

  Була учасником першого модуля Основ косультування у системі позітум. Інформативно, змістовно і головне ! — багато практики.ОСОБЛИВО РЕКОМЕНДУЮ ПСИХОЛОГАМ, СОЦІАЛЬНИМ ПЕДАГОГАМ. Корисними ці курси будуть усім, хто працює з людьми. Щиро вдячна п.Ростиславі — я багато у вас навчилась. Тому чекаю на другий модуль.

 • Надія:

  Я щиро дякую Богу за те, що я приймала участь у навчанні 1-го модуля «Основ консультування у системі позітум». Сам метод навчання дуже цікавий. Група дуже хороша, прекрасні люди. Тренер, Ростислава Пекарюк, надзвичайна людина — добра, щира, розумна, дуже людяна, сприймає кожного, таким, яким він є. Дуже дякую за те, що зуміли донести нам цю позитивну інформацію, якою можна і потрібно володіти все життя і допомагати іншим. Божого вам Благословення!!! Щиро дякую!!!

 • Дозвольте собі бути собою…… Нас вчили всього і багато в школі і вузах,але не навчили нас прислухатися до себе. Поставити себе на перше місце ,подбати про свій внутрішній комфорт. Це ніколи ніким не підтримувалося,про таке і незручно було говорити. Тобі зразу ж дали б клеймо—егоїст! Нас виховували так ,що на перше місце ми ставили всіх —рідних,знайомих і незнайомих…тільки не себе .Недавно прочитала, що коли бортпровідниця в літаку розказує про безпеку, підіймаючи кисневу маску вверх , каже*Якщо з вами летять маленькі діти,обов*язково вдягніть собі спочатку кисневу маску, перш ніж допомагати іншим* Щоб ми були щасливі і всі біля нас——треба навчитися дбати про себе .. А навчитися можна тільки в професіонала. Ростислава—це психолог від Бога,який не зупиняється на досягнутому,постійно вчиться і удосконалюється. Спілкування з нею одне задоволення .А тренінги -це казка,яка стає реальністю,… Подбайте про себе. Дозвольте собі таке задоволення…. Післясмак після тренінгу буде довго з вами…

 • Ольга:

  В кінці минулого року на мене досить раптово нахлинула екзистенційна криза, я почала ставити собі дуже великі питання про сенс життя, на які не мала відповідей і через це нахлинав страх. Я не сильно розуміла чому, як і що з цим робити. Раніше ніколи такого стану не було і з багатьма проблемами вдавалось самостійно справлятися. Тільки не цього разу.
  Консультація з Ростиславою Пекарюк допомогла мені повернутись до реальності і набагато краще зрозуміти себе.
  Дуже дякую, що подарували віру у себе, у свої сили і теж у психотерапію. Дякую за терпіння і розуміння, за техніки самопізнання (мої страхи тепер вміють чітко говорити, якщо їх спитати) і за делікатність у розмові і підході.
  Хочу побажати Вам багато натхнення (як у роботі, так і в творчості), безлічі радісних моментів і здоров’я.
  Теж хочу побажати усім хто задумується над консультацією — спробуйте, не бійтесь! Я дуже довго думала, що надзвичайно правильно аналізую себе і роблю все правильно. Ця криза довела мені, що я ще ніколи не була настільки далеко від правди. Тому краще раніше почати бесіду з психологом, поки проблеми ще не перетворились у кризу.
  Дякую!

 • Любовь:

  Огромное спасибо за вашу поддержку. Ваши техники вдохновляют.

 • Оксана:

  Ростиславо, я з Вами була «два сезони» арттерапевтичних практик — дуууже Вам вдячна за Вашу роботу, Ваше ставлення до неї і, звісно, до групи — ми всі різні, у нас різні життєві ситуації, характери тощо, а Ви вміло направляєте всіх, толерантно й м’яко трактуєте, пояснюєте наші питання й дискусії, а найголовніше — професійно! А Ваші знання технік вражає! Приємно те, що Ви не тільки зупиняєтеся на відомих, а й самі трансформуєте існуючі або ж створюєте власні. Дякую за Ваше світло!

 • Наталя:

  Дякую Ростиславі за досвід арт-терапії. Різноманітні та цікаві техніки, делікатний та професійний підхід як провідника у цьому досвіді. За чіткість, послідовність та відчуття спокою після.
  Бажаю творчих та професійних успіхів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>