Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Мої статті

Щоденник вдячності

Коли я була маленькою, мій дідусь часто любив повторювати: «За все в житті потрібно дякувати. І за «добре» і за «зле».

Тоді, дитиною, я ще не дуже розуміла змісту закладеного в цих словах. Тепер розумію. І щодня дякую. Іноді письмово. В якості вправи згадую та записую усіх тих, кому хочу висловити вдячність. Своїм клієнтам часто пропоную завести «Щоденник подяки».

В цей щоденник щодня важливо записувати свою вдячність Богові, собі, людям, життю. Кому ще  і за що ви вдячні. (Чоловікові, дитині, сестрі, мамі, подрузі,  колезі, тим, кого вже з нами нема ?)

Подяка людям: хто вам сьогодні допоміг, або ж проявив здорову та конструктивну критику. Подяка життю: записуйте свої удачі та навіть маленькі перемоги, дякуйте своїм помилкам за ті уроки, які ви отримали. Подяка собі: за те, що з чимось справились, здолали, витримали чи організували.

Ви можете щодня записувати 2-3 пункти кому і за що ви сьогодні вдячні.

Такий щоденник особливо потрібен тим, хто хоче розвинути віру у власні сили, зміцнити в собі позитивний погляд на життя та оточуючих, зменшити розчарування та роздратування. І чи не основне, іншим поглядом поглянути на багато ситуацій в своєму житті, а отже, змінити своє відношення до цих речей. Та пам’ятати, що часто не потрібно робити хто-зна чого, а достатньо маленьких кроків. Бо все велике робиться маленькими кроками.

Додайте вдячності в своє життя. Починайте свій день з цього слова. Закінчуйте день словами вдячності. Таке просте слово «дякую»  може творити дива.

Дякую вам і бажаю радості! :-)

InkedЯ і дякую_LI


Комментарии:
2 thoughts on “Щоденник вдячності
 • Георгий:

  Щоденник подяки, однозначно, – один із інструментів духовного розвитку. Ця дуже проста і при цьому ефективна техніка дійсно допоможе змінити ваше життя, ставлення до світу f8 і внутрішній настрій. Це чарівний інструмент, який змінює вашу реальність, адже вдячність – дуже сильна енергія. Навчившись дякувати письмово, вам буде набагато легше дякувати усно. За подовження світового дня: ранні світанки і пізні заходи сонця. І так багато всього можна зробити!

  • Rostislava:

   О так, і світанки і заходи сонця, їх так важливо помічати і бути вдячними.
   Георгій, дякую Вам за зворотній зв’язок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>