Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Мої статті

Для чого вирішувати свої проблеми?

shlyah

Сумно дивитися на людей, які думають про себе гірше, ніж вони є насправді… Сумно, а ще це викликає  почуття жалю і бажання сказати їм: це не так, Ви прекрасні просто тому, що Ви Є…

У нас у кожного було своє дитинство, свій досвід і життєвий шлях. Головне, що нас пов’язує — це те, що ми всі несемо у своїх душах біль, отриману нами до народження, в процесі народження і зростання, і до теперішнього часу. Немає людини, яка б не мала цього болю. Ми лише відрізняємося глибиною і кількістю отриманих травм.

Біль, отримана, можливо, від звичайного непорозуміння під час спілкування. Здається, що ми говоримо один з одним на одну тему, але якщо копнути глибше, може виявитися, що кожен говорить про своє і не чує іншого. Біль відкидання і критики, біль зради і несправедливості — це те, що тримає людину в коліщатах негативних емоцій.

Без сумніву, завівши власну родину, ми входимо в неї зі своїми уявленнями, досвідом, очікуваннями, установками, стереотипами. Ну, а якщо  партнер по шлюбу виявиться з поглядами відмінними від наших, тоді боротьба неминуча. Багато мудрості потрібно, щоб зрозуміти іншого, його очікування.

І ось у молодій родині з’являються діти. Чиї вони візьмуть зразки поведінки і мислення? Звичайно, своїх батьків. А якщо врахувати, що більшість сімей — це деструктивні сім’ї, в яких наноситься непоправна шкода психіці дитини (звичайно, не спеціально, а більше — по незнанню), то такі діти виростають і далі несуть прийнятий досвід і зразок у своє життя. І так триває з покоління в покоління, це рух по колу. Вийти з цього кола може допомогти або спеціаліст (психолог, психотерапевт), або якесь життєве потрясіння, яке раптово може пробудити неактивну свідомість і тоді почнуться особистісні зміни. Деяких змінюють духовні практики.

Ми живемо і не знаємо, що життя набагато яскравіше та цікавіше, ніж ми його бачимо. Реальність обмежена нашим рівнем свідомості на даний момент. Багато хто так і проживає все життя, навіть не підозрюючи, що воно могло б бути зовсім іншим, більш щасливим, наповненим, цілісним.

Звернувшись за допомогою і пропрацювавши минулі травми, клієнт отримує:

Можливість набути відповідальність над власним життям;

Впевненість у завтрашньому дні (що б не трапилося, я виживу);

Можливість створювати здорові рівні стосунки з партнером;

Можливість виховання здорової особистості дитини;

Інтерес до життя в цілому;

Можливість переривання передачі негативних установок своїм дітям;

Здорову адекватну самооцінку;

Якщо ж Ви залишаєтеся з травмами, накопиченими протягом життя і не працюєте над ними, якщо Ви не впевнені в собі як особистості — що Ви можете передати своїм дітям? ….Тільки те, чим володієте самі, а, значить, ваші діти отримають вантаж Ваших проблем додатково до своїх отриманих. Чи такого майбутнього ви хочете  дітям?…

Настав час і зараз це залежить саме від вас: Ви можете заради себе і щасливого майбутнього своїх дітей, заради кращого і наповненішого життя перервати біг по колу, вийти з нього і стати справжнім прикладом для своїх дітей.

Якщо Ви вважаєте тему важливою, поділіться з іншими в соціальних мережах.

Також для мене важливі Ваші коментарії та відгуки в обговореннях.

                                                                                   З вірою та любовю,  Ростислава Пекарюк


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>