Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Притчі

Притча про роботу психолога

GRINDELWALD GRINDELWALD

Одного разу двоє опинилися в незнайомій країні перед найвищою горою. Їм потрібно було перейти через цю гору, і вони розуміли, що в цій подорожі потрібен провідник. Провідник прийшов, і перед початком шляху сказав їм:

«Перш за все, ми повинні домовитися з вами про взаємну повагу: я поважаю вас і вашу подорож, а ви поважаєте мене і мій досвід.

Я багато років воджу людей, але кожен раз ми піднімаємося на різні гори. Я знаю, як ходити по горах, але саме цю гору я бачу вперше. Тому не втрачайте пильності, будьте так само уважні і відповідальні, як і я.

Я можу йти тільки поруч з вами, але ноги за вас я пересувати не можу. Якщо ви не захочете піти по шляху, запропонованому мною — це буде ваш вибір.

В горах холодно, тому я не буду затягувати нашу подорож.

Я з вами тимчасово. Я покину вас, як тільки зрозумію, що далі ви зможете йти самі до тієї мети, яку ви собі вибрали.

І останнє. Я нікому не розповім, що підкоряв з вами цю гору ».

І вони вирушили в дорогу. Це було нелегко, був і відчай, і нова надія. І незадовго від вершини провідник покинув подорожуючих. І вони дійшли, і бачили схід Сонця. А з іншого боку гори виявився квітучий сад.

Десь приблизно так виглядає робота психолога з клієнтами.

Ну, а це фото мені нагадало психотерапевтичну групу :-)

uluru


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>