Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Минулі події

«Час для себе» — психотерапевтична група онлайн

 

Запрошуємо бажаючих в психотерапевтичну ресурсну онлайн групу  «Час для себе»

 Буде цікаво та корисно для всіх, хто цікавиться своїм внутрішнім світом, хоче навчитись допомагати самому собі та своїм близьким. Психотерапевтична група – чудове місце, де можна отримати підтримку та допомогу, іншим поглядом глянути на все, що відбувається, вирішити або переосмислити те, що зараз заважає чи бентежить, змінити відношення до життєвих труднощів та проблем. А ще можливість прожити в колі підтримки разом те, що відбувається у вашому житті зараз.

Періодичність:  2 рази в місяць, по понеділках о 19.00 – на протязі року (за бажанням учасників, група буде продовжена). 

Перша зустріч відбудеться 7 березня,  або ж по мірі набору групи, тому можливе зміщення на пару тижнів.

 Тривалість: 2 год

Перші 2 зустрічі група буде відкритою, починаючи з 3-ї зустрічі група буде працювати в закритому форматі, тобто, нові учасники не зможуть додаватись.

Вартість однієї зустрічі: 650 гр.

Психотерапевтична група порівняно з психологічним тренінгом — це більш м’яка і менш структурована форма роботи, більшою мірою орієнтована не так на програму тренінгу, а на індивідуальні запити від учасників. Та, все ж, деякі елементи тренінгу в групі будуть використовуватись, в залежності від тем, які будуть з’являтись в процесі роботи. Наприклад, асоціативні метафоричні карти та Арт-терапевтичні техніки направлені на вирішення запитів в групі.

Атмосфера довіри та конфіденційність — одне з основних правил в групі, якє дозволяє учасникам почувати себе комфортно та безпечно, тому кількість учасників буде обмеженою до 10.

Психотерапевтична група — це «дзеркало» ваших відносин зі світом, в якому можна роздивитись себе з усіх сторін. При взаємодії в групі проявляється те, що приносить радість, втомлює або доводить до відчаю у реальному житті. Саме в групі є таке поняття як «універсальність проблеми», а саме, зявляється розуміння, що не буває проблеми неповторної та унівесальної, схожа ситуація виявляється ще в когось. При цьому — група дає багато підтримки.  Люди збагачують вас, примножуючи ваші знання про себе, а ви — збагачуєте їх.

Попередній запис в групу обов’язковий  за тел/viber/телеграм: 050 69 00 762 та оплатою першої зустрічі

Ведучі:

Ростислава Пекарюк — кризовий психолог, психотерапевт, травматерапевт, арт терапевт, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба).

Валерій Ільчукгештальт-терапевт, СЕТА-консультант, спеціалізація тілесно-орієнтована психотерапія, робота з психологічною травмою.

MyCollages (1) – копія

Місце проведення: на платформі zoom

Короткий уривок з гарного комедійного фільму про роботу психотерапевта «Управління гнівом», щоб мати уяву, як відбувається психотерапевтична група 


Комментарии:
2 thoughts on “«Час для себе» — психотерапевтична група онлайн
  • Денис:

    Ресурсна подія , я був частиною однієї групи і скажу чесно що відкрив себе з іншої сторони, і відпустив що тяжко було згадувати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>