Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Минулі події

Сертифіковані учасниці консультування в Pozitym-підході

От, вони, знайомтесь, мої перші сертифіковані пташенята, які вивчали основи психологічного консультування в Pozitym-підході, тепер вивчають основи психотерапевтичного консультування (Базовий курс) і мають усі шанси піти на Майстер-курс, для отримання європейського сертифікату психотерапевта

IMG_5757

Навчальний рік розпочався у всіх, у нас теж: 2 — 4 вересня відбувся другий модуль Базового курсу в методі Позитивної психотерапії в м. Моршин від інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту.
Учасниці успішно пройшли супервізію у Юрія Кравченка, який і вів другий модуль, та отримали сертифікати про проходження курсу «Основи психологічного консультування в руслі POSITUM підходу», а також ознайомились з новою порцією навчального матеріалу, який знайомить вже з психотерапевтичним консультуванням.
Учасниці Базового курсу — це Стрий, Свалява, Сколе, Львів, Ясиня. Дякуємо усім за бажання навчатися, за щирість і тепло сердець!
Навчання для усіх груп продовжиться в міжмодульний період інтервізійними зустрічами.
Новий набір на навчання продовжується. Інформація тут:http://rostislava.in.ua/…/pozitivna-psixoterapiya-ta-kouch…/


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>