Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Мої тренінги:

Тренінг — це розминка для душі, розуму і тіла, а також навчання та новий досвід.

 «Світ наших емоцій. Управління стресом»

каміння
З допомогою участі в тренінгу Ви:
- Отримаєте необхідну теоретичну інформацію про важливе та корисне для Вас;
- Навчитесь методів саморегуляції емоційних станів;
- Дізнаєтесь про темні та світлі сторони основних емоцій та способи звільнення від тих, які мають негативний вплив на Вас;
- Здобудете навики, як неприємності перетворити в досвід;
- Засвоїте спеціальні дихальні та фізичні вправи, які допомагають зменшити внутрішнє напруження при стресі та збільшити стресостійкість:
- З допомогою малюнку зможете виразити свої думки та негативні почуття, попрощатись з негативом та отримати задоволення від своєї творчості;

«Незвичайна подорож до самого себе» 

Авторський тренінг "Незвичайна подорож до самого себе"

Запрошую Вас відвідати тренінг, на якому Ви зможете здійснити подорож до самого себе, віднайти те в собі, про що давно можливо, забули. Доторкнутись до найпрекраснішого в своєму минулому та взяти це як ресурс та потенціал в майбутнє.

Тренінг спрямований на активацію та пошук власних та зовнішніх ресурсів, особистого потенціалу, сили роду,  здібностей у власній життєвій історії в історіях на прикладі інших людей.  Акцент спрямований на пошук сильної, здорової частини, яка допомагає далі жити та рухатись вперед не зважаючи на втрати та розчарування в житті.

В ході тренінгу використовуватимуться вправи на медитацію, рухові вправи, притчі, арт-терапія та ін.

«Мистецтво спілкування, шлях до впевненості »

фото гора

Під час тренінгу здобудете необхідні навички виходу з конфліктних ситуацій, відпрацюєте вміння безконфліктного спілкування, позбавитесь деяких комплексів та дізнаєтесь про свої сильні та ресурсні сторони, про які можливо, до цього часу і не здогадувались та як результат отримаєте більше  впевненості в собі та віри у свої можливості та власні сили.

«Від хвороби до здоровя або Що таке психосоматика?»

клытка-пташка

Наш організм відчуває все, навіть те, що ми намагаємось самі від себе приховати. І рано чи пізно накопичені проблеми дають про себе знати у вигляді психосоматичного захворювання. Тому, що психосоматична хвороба має місію посередника, тобто допомагає відновити той діалог, який ми з якихось причин втратили. Такий собі місточок між тілом та душею. 

На тренінгу  зможете віднайти місточок між тілом та душею, між хворобою та здоровям, дізнаєтесь, як хвороба вирівнює життєвий баланс, як важливо дозволяти собі відчувати емоції та адекватно їх проявляти, як збільшувати свою енергію, стратегії подолання стресу та вмінння ставити перед собою ціль виздоровлювати та дозволити собі бути здоровим!

 »Секрети нашої сексуальності»

секс

На тренінгу Ви отримаєте можливість познайомитись з самим собою та своєю сексуальністю, вміння говорити про свої бажання та потреби, зможете дослідити та дізнатись цікаві факти про цикл сексуальної взаємодії та зрозумієте, як через 4 життєво важливі сфери можна покращити свою сексуальність та здоровя.

 

 


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>