Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Майбутні події

Серія тренінгів для жінок «ЦіліснаЯ»

«Серце жінки — як глибокий океан, повний таємниць… « Титанік (Titanic)
Серія тренінгів для жінок віком від 18 до 100 років, які прагнуть, хочуть, мріють, шукають, віддають, люблять, цінують, втрачають, знаходять, сумують, радіють, захоплюються, творять, діляться, розвиваються і РУХАЮТЬСЯ ДО НАЙКРАЩОЇ  САМОЇ СЕБЕ :-) 

IMG_6405

Теми тренінгів:

1. Незвичайна подорож до самої себе.Народження. Відчуття. Усвідомлення

 2. Моя територія. Як зберігати границі та вчасно казати «Стоп!»

3. Образи. Прощення. Емоційне благополуччя жінки 

4. Від психосоматики до здоров’я. Тілесні практики

5. Від конфлікту до гармонійного спілкування.

6. Стрес. Як собі допомогти

7. Втрати. Розлучення. Процес прийняття і можливість жити далі.

8. Жіночність. Сексуальність. Архетипи. Наставниці в житті жінки. Досягнення гармонії.

9. Психовампіри — що потрібно знати, щоб не страждати

10.  Коучінг досягнення цілей та мрій

11. Самоцінність. Его-стани. Ресурси

12. Творчість в житті Жінки з планети «Любов»

13. Далі буде … )))

IMG_8792

Приходьте — я маю чим з вами поділитись, адже, як кожна жінка, мама, дружина, дочка, я переживала свої вікові кризи, стресові ситуації, і незважаючи ні на що — збирала себе до купи, шукала і знаходила нові сенси і продовжую рухатись до цілісності. Буду ділитись саме тим, що допомагало і допомагає мені.
Буде цікаво тим учасницям, які вже приймали участь, і тим, які прийдуть вперше!

14708156_1223709414366085_1262718445809973472_n

Що отримаєте на тренінгах? 
- Теоретичні блоки, практичні вправи, новий погляд на важливі для вас теми, які зможете застосовувати в повсякденному  житті: емоції, стосунки, жіночність, сексуальність, ресурси, здоров’я..

Що будемо використовувати?

& Тілесно-орієнтовану терапію, бодинаміку, оскільки, не тільки наш мозок реагує за щоденні стреси, але й м’язи запамятовують всі наші травматичні чи стресові події і можуть роками зберігати цю інформацію, і тоді наше тіло хворіє. Тому, знайдемо час, щоб приділити тілу увагу чудовими техніками, а воно нам за це віддячить. Вправи вас приємно здивують — додадуть енергії, ресурсу, допоможуть налагодити контакт з близькими та вчитись зберігати власні границі.

& Арт-терапію,Така таємнича, дуже ресурсна і така люблена мною, для якої Вам не знадобиться ніяких художніх умінь, а тільки бажання отримувати задоволення від кольору, світла та самого процесу. Це спосіб досягнення цілісності та зцілення за допомогою творчого самовираження
«Мистецтво надає крила і підносить далеко-далеко! Кому набрид бруд, дрібні грошові інтереси, хто збурений, ображений чи скривджений, той може знайти спокій і насолоду лише в прекрасному.» А.Чехов

& Символдраму. Асоціативні метафоричні карти, адже карти – це двері, за якими живе подія, враження, людська історія. Двері можуть бути закриті на великий і вже заіржавілий замок, але, ніби ключем, карта допоможе відкрити їх. І тоді вміст кімнат витягується на світ і набуває СЕНСУ, наповнюється актуальним ЗМІСТОМ в багатьох життєво важливих сферах.
Робота з асоціативними картами створює цілісність, дозволяє побачити розгорнення подій у часі, справляє враження завершеності. Як наслідок, робота з картами викликає позитивні емоції, веде до подолання апатії і безініціативності.

& Техніки ненасильницького спілкування - спосіб спілкування з усіма, щоб дослідити те, що дійсно має значення для них: без насильства, звинувачення, примусу чи погроз. Для встановлення контакту та порозуміння, вирішення конфліктів, орієнтуючись на власні потреби, та потреби інших.

& Використання майндфулнесу для дихання, відчуттів тіла, смакових відчуттів,  і звичайної повсякденної діяльності, допомагає нам навчитися бути уважними до наших думок і почуттів, стати спостерігачами і дослідниками себе у світі. Це підвищує наш рівень функціонування і здатності насолоджуватися життям. Майндфулнес допомагає нам змінити себе, свій внутрішній світ. Зміни навколо нас – це віддзеркалення наших внутрішніх змін. Якщо я хочу більше любові і вдячності від інших, я маю вчитися любити себе і бути вдячною вже зараз. Бути задоволеним і щасливим вже сьогодні. Ми віддаємо це світу, і світ навколо нас змінюється також. 

& А також інші техніки різних психотерапевтичних напрямків, наприклад, NLРt та Позитивної психотерапії, для досягнення гармонії, в першу чергу, з собою, а тоді вже і зі світом.

* І обов’язково — таємничі несподіванки під час кожного тренінгу

IMG_6702

Вартість:
***рання оплата 350 гр
***оплата в день тренінгу — 400 гр

Попередній запис та організаційний внесок 100 гр (від загальної суми) — ОБОВ’ЯЗКОВИЙ для придбання необхідних матеріалів, кава-пауз та бронювання приміщення.

Розклад:
Тренінг: 13.00 — 18.00
Кава-пауза: 15.00 — 15.20

*** ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ОБОВ’ЯЗКОВИЙ за тел.: 050 69 00 762;

АЛЕ, якщо я не відповідаю на дзвінок — напишіть смс про бажання участі і я Вам перетелефоную

***
«Коли людина перестає змінюватися, перестає відчувати, перестає любити, вона помирає.» Стівен Кінг.
Чекаю тих, що готові змінюватись, відчувати, любити!

Адреса проведення: м. Моршин «Школа Психологічного Здоров’я»

IMG_6658

Слідкуйте за анонсами наступних тем та дат в цьому дописі та у ФБ.

Якщо маєте подругу чи знайому, якій варто взяти участь — поділіться дописом. Дякую) 

Фото тренінгів від Фото Відео Та Аерозйомка


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>