Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Майбутні події

АRT-терапевтичні метаморфози для дорослих

Нова авторська програма Ростислави Пекарюк розрахова на 4 зустрічі.

 Дати зустрічей:  в березні 17 і 31; в квітні 14 і 28 — усі суботи

Час: 13.00-17.00 з перервою на кава-паузу

1-ша зустріч: Асоціативні метафоричні карти. Досліджуватимемо свій внутрішній світ,  стосунки з самим  собою, а відтак, зі світом. Робота з асоціативними картами  дозволяє побачити розгорнення подій у часі, створює цілісність, відчуття  завершеності. Як наслідок, робота з картами викликає позитивні емоції, веде до подолання апатії і безініціативності в сферах, яким варто приділити увагу

934059039845345

2-га зустріч:  Арт-терапія малюнком та соленим тістом. Досліджуватимемо партнерські стосунки, чи то з партнером по житті, чи з дітьми, або батьками. Якщо в темі стосунків все вирівнюється, то енергія, яка йшла на налагодження стосунків — вивільняється, гармонізується та стає нашим добрим союзником. Довіртесь своїй творчій енергії, яка зробить те, що потрібно для гармонії і стабілізації. 

IMG_6702

3-тя зустріч:  Арт-терапія тілесна. Досліджуватимемо відношення до свого тіла, здоров’я чи фізичних недуг. Будуть вправи тілесної Арт-терапії для активації, заземлення, збереження власних границь, зменшення напруги, розширення чуттєвості, пошуку ресурсів та прийняття себе.

81264

4-та зустріч:  Арт-терапія :-) для обличчя. Фототерапія. Зустріч з візажистом. Для жінок — підбір та створення індивідуального образу. Для чоловіків — поради по догляду за обличчям, стилю та самовираженю. Секрети приготування тонізуючого чаю Масала від Дениса Боярчука, а також все про природні  афродизіакиФотосесія в процесі зустрічі. Фуршет на завершення.ФуршетВартість участі:

1-й варіант. Рання реєстрація (до 10 березня включно): оплата авансом за 4 зустрічі — це сума в розмірі 1000 гр — 250 гр за зустріч. Оплата безпосередньо за кожен тренінг -  350 гр за зустріч (аванс за кожну наступну зустріч)

2-й варіант. Пізня реєстрація (після 10 березня): оплата авансом за 4 зустрічі — це сума в розмірі 1200 гр — 300 гр за зустріч. Оплата безпосередньо за кожен тренінг -  400 гр за зустріч (аванс за кожну наступну зустріч)

Увага: попередня реєстрація і організаційний внесок 50% від вартості однієї зустрічі є гарантією місця в групі. Нагадую, група після 1-ї зустрічі буде закритою. Нові учасники доєднатись до 2-ї чи 3-ї зустрічі не зможуть. Для бажаючих буде новий набір. 

 Тел. для запису в програму: 050 69 00 762 дзвіночком або смс

Ведуча 3-х зустрічей: Ростислава Пекарюк - кризовий психолог, психотерапевт, коуч здоров’я, тренер-консультант Українського інституту Позитивної психотерапії (УІПП), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба)

Ведучі 4- ї зустрічі:

Галина Магасевич - візажист

Denys Boiarchuk- фотоснайпер

Про місце проведення 4-ї зустрічі буде повідомлено додатково


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>