Мої аудіотренінги
27.08.2013 , 1 Rostislava
Іноді життєві події з шаленою швидкістю втягують нас в стан хронічного напруження, а думки не дають можливості поглянути навколо себе, щоб розслабитись і перестати спішити, хоча б на деякий час.
Пропоную для прослуховування три різні аудіо записи, записані мною ще у 2005 році, на початку моєї психотерапевтичної практики.
На даний час, дещо я напевно, б змінила, але думаю, вони будуть корисними та цікавими для Вас, як були корисними для багатьох моїх клієнтів. Сподіваюсь, якість звуку аудіозаписів, яка не є бездоганною, не зашкодить Вам набратись ресурсу та пізнати щось корисне та важливе для себе.
Тому, знайдіть для себе годинку часу і приміщення, де Ви зможете побути в тиші і спокої. Зручно вмостіться і дозвольте всім своїм почуттям і емоціям, які будуть виникати — БУТИ.
Найкраще слухати по одному сеансу в день.
Приємної Вам подорожі у світ власної уяви!
Пекарюк Ростислава Василівна Психолог. Травматерапевт. Тренер
"В кожній людині сонце, тільки дозвольте йому світити" (Сократ)
Знаю, що сонце живе в кожному з Вас, навіть, якщо іноді його не видно з якихось причин. Буду поряд разом з Вами на шляху до змін, на шляху, який часто буває непростим, навіть болючим, готова дати підтримку, якщо відчуваєте страх чи тривогу, біль чи пекучу втрату. Разом ми зможемо віднайти джерело сили та енергії, щоб справитись з труднощами.
Для Skype-консультацій напишіть на мій e-mail: info@rostislava.in.ua
Фото з тренінгів
Альбом | Фото с тренінгів |
Альбом | Фото с тренінгів |
Альбом | Фото с тренінгів |
Альбом | Фото с тренінгів |
Підписатись на оновлення
Свіжі коментарі
- Наталя к записи Відгуки
- Оксана к записи Відгуки
- Любовь к записи Відгуки
- Rostislava к записи «Час для себе» — психотерапевтична група онлайн
- Денис к записи «Час для себе» — психотерапевтична група онлайн
Рубрики
Пошук по словах:
Останні коментарі
- Наталя к записи Відгуки
- Оксана к записи Відгуки
- Любовь к записи Відгуки
- Rostislava к записи «Час для себе» — психотерапевтична група онлайн
- Денис к записи «Час для себе» — психотерапевтична група онлайн
Можливо, комусь, для зменшення стресу та пошуку нового рішення допоможе наступна вправа:
Крок 1. Розслабте куточки рота, зволожте губи, розслабте плечі. Зосередьтеся на виразі свого обличчя і положенні свого тіла: пам’ятайте, що вони відображають ваші емоції, думки і внутрішній стан. Злегка доторкніться пальцями до своїх лобових горбів безпосередньо над очима. Утримуючи пальці без натиснення на цих точках зняття стресу, відчуйте, як розслабляється ваше тіло. Якщо ви знаєте, що з’явилося причиною стресу, обдумайте всю ситуацію, знімаючи стрес. Уявіть собі всі її аспекти, які ви можете пригадати, спробуйте усвідомити, що відбувається, що ви відчуваєте у зв’язку з цим.
Не намагайтеся вирішити проблему, просто усвідомлюйте свої дії та почуття. Подумки задайте собі запитання: «Чому я зараз такий напружений(а)?” Потім прислухайтеся до будь-яких думок, які відразу ж з’являться у вас в голові, або відмітьте будь-які образи, що з’явилися. Ви виявите, що ви знаходите здатність проникнення у ваші внутрішні відчуття і турботи.
Крок 2. Вирішіть, що вам потрібно зробити, щоб позбавитися від цього джерела напруги. Якщо ви визначили, що причина вашого стресу криється в певній ситуації, наступний крок полягає в тому, щоб запитати себе, що вам потрібно зробити з цим.
Якщо ви вірите в сили свого розуму, ви виявите, що ваше внутрішнє “Я” має відповідь про те, що робити. Не намагайтеся сформулювати відповідь свідомо, а прислухайтеся до того, що вам говорить ваш внутрішній голос. Поставте собі питання: “Що мені потрібно зробити, щоб бути спокійною?”
Крок 3. Відкиньте всяке занепокоєння про проблему. Останній крок полягає в тому, щоб відкинути всіляке занепокоєння і страхи, пов’язані з досягненням бажаного результату. Ці страхи абсолютно непродуктивні і лише підсилюють відчуття стресу.
Інколи, скільки б ви не намагалися активно або подумки вплинути на події, обставини можуть не скластися так, як ви сподіваєтеся. Проте, часто з часом справи приймають кращий зворот, якщо лише ви збережете спокій. Таким чином, одним з ключових моментів при подоланні занепокоєння є розуміння того, що часто може здаватися, що справи йдуть погано, але ми можемо піти в обхід або використовувати те, що йде погано, для набуття досвіду, щоб зробити що-небудь краще.
Інший спосіб розглядати небажані на початку події полягає в розумінні того факту, що часто наші бажання і потреби не збігаються. Коли це відбувається, ми зазвичай отримуємо те, що нам потрібне.
Якщо вас турбує якась майбутня подія, проаналізуйте, що саме вас турбує і чого ви очікуєте, потім знов обдумайте ситуацію, при цьому уявляючи собі, як ви діятимете з максимальною ефективністю.
Вдалих Вам кроків!