Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Майбутні події

Психотерапевтична група «Час для себе»

Запрошую бажаючих в психотерапевтичну і дуже ресурсну групу  «Час для себе»

 Буде цікаво та корисно для всіх, хто цікавиться своїм внутрішнім світом, хоче навчитись допомагати самому собі та своїм близьким. Психотерапевтична група – чудове місце, де можна отримати підтримку та допомогу, іншим поглядом глянути на все, що відбувається, вирішити або переосмислити те, що зараз заважає чи бентежить, змінити відношення до життєвих труднощів та проблем. А ще можливість прожити в колі підтримки разом те, що відбувається у Вашому житті зараз.

Періодичність: 1 раз в місяць, день тижня виберемо більшістю голосів – на протязі 12 місяців (за бажанням учасників, група буде продовжена). 

Тривалість: 3,5 год  з перервою на кава-паузу

Перша зустріч відбудеться після набору групи (5-8 учасників)

Перші 2 зустрічі група буде відкритою, починаючи з 3-ї зустрічі група буде працювати в закритому форматі, тобто, нові учасники не зможуть додаватись.

Вартість однієї зустрічі: 300 гр.

Бонус для постійних учасників - тільки для тих, хто буде брати участь у групах кожного місяця: в місяць, на який припадає Ваше Д.Н. – оплата 50% :-)

Психотерапевтична група порівняно з психологічним тренінгом — це більш м’яка і менш структурована форма роботи, більшою мірою орієнтована не так на програму тренінгу, а на індивідуальні запити від учасників. Та, все ж, деякі елементи тренінгу в групі будуть використовуватись, в залежності від тем, які будуть з’являтись в процесі роботи. Наприклад, асоціативні метафоричні карти та Арт-терапевтичні техніки направлені на вирішення запитів в групі.

Атмосфера довіри та конфіденційність — одне з основних правил в групі, якє дозволяє учасникам почувати себе комфортно та безпечно.

article_66

Психотерапевтична група — це «дзеркало» Ваших відносин зі світом, в якому можна роздивитись себе з усіх сторін. При взаємодії в групі проявляється те, що приносить радість, втомлює або доводить до відчаю у реальному житті. Саме в групі є таке поняття як «універсальність проблеми», а саме, зявляється розуміння, що не буває проблеми неповторної та унівесальної, схожа ситуація виявляється ще в когось. При цьому — група дає багато підтримки.  Люди збагачують Вас, примножуючи Ваші знання про себе, а Ви — збагачуєте їх.

Попередній запис в групу обов’язковий за тел: 050 69 00 762

Ведуча Ростислава Пекарюк — кризовий психолог, психотерапевт, коуч здоров’я міжнародного рівня, тренер Українського інституту Позитивної психотерапії (УІПП), консультант в методі бодинаміки, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба). Досвід роботи з 2005 року.

Місце проведення: м. Моршин, адресу повідомлю при безпосередньому контакті. Чекаю на Вас!

Короткий уривок з гарного комедійного фільму про роботу психотерапевта «Управління гнівом», щоб мати уяву, як відбувається психотерапевтична група 


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>