Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Мої статті

Як перестати погано про себе думати?

Негативні думки — це не рідкісна властивість окремих людей. Час від часу вони відвідують нас усіх. Але є такі, для кого спосіб мислити негативно,  стає звичним.

Зміни можуть відбутись тоді, коли людина відмовляється, хоча б на секунду, від бажання стати іншою та старається відчути себе тою, якою вона є.

Але як тільки ми задаємо собі запитання: «хто я, яка я?», «що дає мені така моя поведінка чи спосіб мислення?», «яку свою потребу я задовільняю таким способом?», «що це мені дасть в майбутньому?», то робимо перший крок до зміни негативних думок, до зміни себе, звільняємо свій розум для більш ефективного мислення і позбавляємося від хронічного стресу.
-Довіряйте собі. Не діліть всі думки, які прийшли у вашу голову на погані і хороші. І не намагайтеся вгадати пряму користь від кожної з них. Будь-яка думка — це лише початковий матеріал з якого тільки Ви здатні зробити щось унікальне в цьому житті.

-Станьте на час стороннім спостерігачем. Ви берете участь в неприємній розмові, бо взяли на себе занадто багато відповідальності за всі події, що відбуваються навколо? Ви звикли звинувачувати себе, коли справи йдуть погано? Ви схильні перебільшувати свої помилки і применшувати свої досягнення? Поговоріть з людиною, якій довіряєте, щоб побачити більш об’єктивну картину. І час від часу дивіться на себе з боку.

-Змінюйте негативне на нейтральне. Якщо Ви відчуваєте, що безнадійно спізнюєтеся, то замість того, щоб накручувати почуття провини, подумайте про те, що на сьогоднішній день Ви ще не навчилися добре розраховувати свій час і треба буде найближчим часом приділити цьому увагу.

-Не дозволяйте собі в своєму внутрішньому діалозі негативних висловлювань на свою адресу. Замість: «Ну, що ж це таке, знову в мене нічого не виходить!» Спробуйте знайти більш спокійну фразу: «На сьогоднішній день, мої ідеї вичерпалися. Але спосіб вирішення цієї проблеми є! ».

-Використовуйте свою ініціативу, своє натхнення, а не чекайте їх від інших. На очікування може піти багато часу, і душевних сил, але життя варте того.

-Приберіть зі свого лексикону слова: «Я міг би …»,» Я повинен …», «Було б добре …». І замість звичної фрази: «Добре б зробити ремонт на кухні», скажіть «Я піду почну підготовку до ремонту». Таким чином, Ви свої слова відразу підтверджуєте своїми діями.

-Позбавтеся від абсолюту. Якщо Ви вживаєте фрази зі словами: «Я завжди …» або «Я ніколи ..» з відповідним негативним продовженням, Ви ставите для себе заборону на подальші зміни. А Ви здатні робити одні і ті ж речі по-різному.

-Більше спілкуйтеся з позитивними людьми. Ви чули приказку: «Рибак рибака бачить здалеку?» Якщо у Вашому звичному оточенні прийнято скаржитися з приводом і без нього, Вам буде майже неможливо довго підтримувати в собі позитивний настрій.

-Будьте ласкаві до себе. Дуже легко стати для себе найстрашнішим критиком. Якщо ми намагаємося бути ввічливими і розуміючими по відношенню до інших людей, то ми повинні бути не менш людяними і по відношенню до себе. Старайтесь не казати про себе того, що Ви ніколи не сказали б іншій людині.

-Поради не завжди використовуються. Або ж не використовуються взагалі. Позитивне мислення чи негативне — це Ваш особистий вибір. Вдалого Вам вибору, мої хороші!

7 чудес света!

 

Якщо Ви вважаєте тему важливою, поділіться з іншими в соціальних мережах.

Також для мене важливі Ваші коментарії та відгуки в обговореннях.


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>