Допомога онлайн та очно в м. Моршин (050) 69-00-762 e-mail: info@rostislava.in.ua

Скайп

Про Скайп консультування

В сучасних умовах є хороша можливість для роботи з допомогою Skype, незважаючи на те, в якій точці планети Ви зараз знаходитесь

 ноутбук

 

Для Skype-консультування нема необхідності виходити чи виїзджати з дому. Скайп — консультуванням можуть скористатись жителі невеликих населених пунктів, де нема практикуючих психологів, або ж люди, які з якихось причин не можуть на довго виходити з дому, чи ті, яким важливо зекономити час та гроші, які витрачаються на дорогу. Особливо такий вид допомоги ефективний в екстрених випадках, коли допомога потрібна як найшвидше. Психологічні консультації он-лайн цінні тим, що людина може знаходитись в будь-якому зручному для неї місці.

Досвід спеціаліста допоможе по голосу та зовнішньому вигляду оприділити стан клієнта та його реакції на взаємодію з психологом, реакції на запропоновані альтернативні бачення та вирішення ситуації.

Звичайно, таке спілкування не може на 100% замінити очне спілкування, але є досить непоганою та ефективною альтернативою, як для короткочасної так і для довготермінової роботи з психологом. Не всі запити клієнта підходять для роботи по скайпу, але для цього є перша консультація, на якій можна зясувати необхідне.

Для ефективнішого Скайп консультування  Вам необхідно відповісти на декілька запитань:

  1. Ваше імя, по батькові.
  2. Чи звертались колись за допомогою до психологів, психотерапевтів?
  3. Короткий виклад Вашої проблеми.
  4. Ваш запит до мене – що б хотіли з моєю допомогою вирішити?
  5. Оцініть свою мотивацію до роботи з психологом за 10 бальною шкалою: де 1- не хочу вирішувати свою проблему, 10- дуже хочу вирішити свою проблему.
  6. Ваш Скайп-логін та відповіді на запитання надсилайте  на е-mail: info@rostislava.in.ua

Після того, ми домовимось про зручний час консультації  в Скайпі.

Достатньо мати вдома комп’ютер, підключений до швидкісного інтернету, веб-камеру, навушники, мікрофон та бажання розібратись в складній для Вас ситуації.

Програму Skype можна безкоштовно скачати та встановити тут: http://www.skype.com/intl/ru/welcomeback/

Часто консультація психолога, психотерапевта у форматі Скайп консультування – це хороший спосіб отримати психологічну підтримку не виходячи з дому.

 

 


Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>